Chcesz złożyć pozew o rozwód z ustanowieniem prawa do opieki? Skieruj swoje kroki do adwokata – alimenty Warszawa

Nie układa Ci się w małżeństwie? Masz już dość ciągłych kłótni i przemocy psychicznej? Zdecydowałaś się w końcu na rozwód? Teraz musisz znaleźć dobrego adwokata, który przeprowadzi Cię przez proces szybko i jak najmniej boleśnie.

Adwokaci rozwód Warszawa – Zawsze dla Ciebie z pomocną dłonią

Możesz skorzystać z darmowej porady prawnej w sprawie rozwodu, sformułowania pozwu z orzeczeniem o winie, uzyskać poradę prawną w zakresie podziału majątku, kiedy rozdzielność majątkowa nie została ustalona, a także pozwu w sprawie ustanowienia wyłącznej lub częściowej opieki nad dzieckiem. Adwokaci są zawsze do twojej dyspozycji i służą Ci pomocą, zgodnie z literą prawa. Adwokat rozwody- aby rozwód był tylko formalnością.

Jesteś po rozwodzie? Samotnie wychowujesz dziecko? Ojciec twojego dziecka wyjechał za granicę i nie możesz wyegzekwować od niego alimentów? Możesz założyć sprawę sądową przeciwko niemu o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, jeśli stosowny organ już tego nie uczynił. Adwokat alimenty Warszawa służy Ci pomocą w sprawach o ustanowienie alimentów, zmianę wysokości alimentów, czy uchylanie się od płacenia alimentów. Zapewnia kompleksowe usługi uczestnicząc we wszystkich etapach procesowych.

 

Możesz również polubić…