Jesteś po rozwodzie? Chcesz ustanowić prawo do opieki nad dzieckiem? Skorzystaj z porady prawnej specjalisty – kancelaria prawna Lublin

Jesteś świeżo po rozwodzie? Postępowanie sądowe ni poszło po Twojej myśli i żona dostała wyłączne prawo do opieki nad dzieckiem? Chcesz ustanowić częściowe prawo do opieki? Jeśli nie masz chwilowo pieniędzy, twoja płynność finansowa została zachwiana- skorzystaj z darmowej porady prawnej. Specjaliści w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, doktorzy prawa, udzielą Ci bezpłatnej porady prawnej w zakresie sformułowania wniosku i w zależności od twojej sytuacji życiowej doradzą jakie kroki powinieneś podjąć aby wynik następnej rozprawy która będzie Cię czekała był dla Ciebie pozytywny.

 
Chcesz złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o winie, kancelaria prawna sformułuje go i złoży w twoim imieniu, w oparciu o fakty, które podasz jako uzasadnienie pozwu. Kancelaria prawna Lublin zapewnia pełną dyskrecję. Wszystko co powiesz, pozostanie między nami. Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie, aby sprawa sądowa zakończyła się dla ciebie pozytywnie. Porady prawne Lublin- specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach prawa: m. in. prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, spadkowym, gospodarczym, budowlanym, administracyjnym, pracy i ubezpieczeń i wielu innych. Pamiętaj, że prawo jest dla Ciebie a nie przeciwko Tobie.

 

Możesz również polubić…