Trudny rozwód? Adwokat, specjalista od prawa rodzinnego i alimentacyjnego z WarszawyCi pomoże.

Już wiesz, że czeka Cię trudna batalia w sprawie rozwodowej z twoją żoną? Ona chce wyłącznego prawa do opieki nad dziećmi, a ty się na to nie godzisz? Adwokat prawo rodzinne Warszawa- przeprowadzi Cię przez trudny rozwód bez “kolizji” interesów
Reprezentuje klienta w sprawach rodzinnych i alimentacyjnych z należytym pietyzmem. Zawsze przygotowany gruntownie do sprawy, postara się uzyskać dla Ciebie rozwiązanie korzystne dla Ciebie w sprawach o ustanowienie prawa do opieki, bez szkody dla twoich dzieci. Dewizą dobrego adwokata jest praworządność i sprawiedliwość. Wie, że surowe prawo rodzinne i alimentacyjne czasem potrafi być bezwzględne dla ojców, dlatego jeżeli z jakichś powodów nie możesz wywiązywać się z obowiązku alimentacyjnego, lub chcesz po prostu zmniejszyć zasądzoną kwotę alimentów, zwróć się do adwokata.

Adwokat Warszawa rozwód- Podział majątkowy nie musi być bolesny

Jeśli nie zawarłeś intercyzy, a teraz czeka Cię trudny rozwód, nie martw się na zapas. Z pewnością chcesz zabezpieczyć jakoś swoją żonę, ale nie chcesz zostać pozbawiony większości oszczędności. Adwokat rozwodowy Warszawa pomoże Ci załatwić tą delikatną kwestię, w najmniej uciążliwy dla Ciebie sposób.

 

Możesz również polubić…