Jeśli zostałeś oszukany przez dewelopera, zgłoś się do adwokata. Umowy deweloperskie, prawo budowlane – kancelaria prawna Wrocław

Umowy deweloperskie nastręczają wielu problemów. Niezrozumiały język i “kruczki” prawne mogą przysporzyć Ci zmartwień i oddalić moment wprowadzenia się do nowego domu. Jeśli deweloper nie wywiązał się ze swojej umowy, w którejkolwiek jej części, możesz pozwać go do sądu.
Adwokat prawo budowlane- zasięgnij rady fachowca

 

Możesz umówić się na konsultacje w twojej sprawie. Adwokat ją przeanalizuje i postara się doradzić jak najlepsze rozwiązanie i w razie potrzeby będzie reprezentował Cię w sądzie. Kancelaria prawo budowlane służy pomocą prawną we wszystkich spornych kwestiach dotyczących umów deweloperskich, przeprowadza badania prawne nieruchomości i sprawdza ich stany prawne, uczestniczy w negocjacjach dotyczących zbycia, czy nabycia nieruchomości, doradza w kwestiach uzyskania pozwoleń na budowę. Obsługuje zarówno podmioty prywatne jak i przedsiębiorców. Przeprowadza także analizy prawne dla sektora publicznego w zakresie zawierania umów, Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Kancelaria prawna Wrocław- szerokie doradztwo i reprezentowanie klientów w sądzie w zakresie prawa budowlanego. Pamiętaj, że dobry prawnik to najlepsza inwestycja.

 

Możesz również polubić…